kitap.tasariegitim.com, gizlilik ilkeleri çerçevesinde hareket etmektedir. Bu gizlilik ilkeleri Tasarı Eğitim Kurumları tarafından,  sitemizin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır.

kitap.tasariegitim.com ​web sitesinin gizlilik ilkeleri, aşağıdaki maddeleri içermektedir. IP adresiniz, sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanılacak. IP adresiniz sadece, sizinle iletişime geçmek için açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

​Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların ard arda görülmesinin engellenmesi için Cookie’lerden yararlanılmaktadır. Cookie’lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.

​Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, telefon, email adresi ......gibi), istatistiksel bilgilerini (yaş, yıllık gelir gibi) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız hakkında bilgi ve kurslarla haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız.

​Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

​Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. kitap.tasariegitim.com adlı web sitemiz, diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

 

BİLGİLENDİRME

1.

18 yaşından küçük kişiler http:kitap.tasariegitim.com  'dan (bundan sonra TASARI eğitim yayınları yada TASARI olarak bahsedilecektir) alışveriş yapamaz.

2.

TASARI'dan kredi kartı (Visa, MasterCard) ya da banka havalesi veya ptt havalesi ile alışveriş yapılabilir. Bir hafta içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır. Ödemeli gönderi ya da posta çeki gibi belirtilmeyen ödeme yöntemleri kabul edilmez.

3.

TASARI eğitim yayınlarından olan tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde fatura ya da fiş eşliğinde teslim edecektir. Fiyatlara KDV Dahildir.

4.

Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıkları için Tasarı Yayın Merkezi (0212 561 07 05 ) ile irtibata geçerek bildirmeniz gerekmektedir.  15 Gün içersinde hata bildirilmeyen kitaplarda iade işlemi yapılamaz.

5.

Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır

6.

Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı Türkiye içinde , Aras Kargo ile yapmaktadır. Ortalama kargo teslim süreleri: tahmini 1-3 iş gündür.

7.

Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda Kargo Şirketi tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Bu yüzden; Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanak 0212 570 16 34 numaralı telefona fakslanıp durum bildirilmelidir. TASARI, ürünü yeniden temin edip, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.

8.

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi    ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.  İadelerde Kargo Bedeli Müşteriye aittir.

9

Kredi kartı bilgileriniz sistemde kayıtlı olarak tutulmamaktadır.  Alışverişleriniz 128 bit koruma güvencesi ile yapılmaktadır.

10.

kitap.tasariegitim.com'dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.